eventz.nl
live belevingen met impact

wij zijn eventz.nl

evenementen | live communicatie | eventmarketing | strategie & concept | brand activatie

 

De organiserende rol van EventZ vormt de basis van wat we doen, maar onze échte toegevoegde waarde ligt op strategisch, creatief en procesmatig vlak. Wij zijn al 20 jaar die-hard evenementenorganisatoren met veel passie voor het vak. Wij creëren live belevingen met impact. Daag ons uit!

 

jubileum | vip diner | opening | kick-off | personeelsfeest | relatie evenement | open dag | congres

De mannen van EventZ

Rene Huijbregts EventZ Director

Rob Wijnands Operationeel manager

Referenties

EventZ Team

Rene is founder van EventZ. Voor de opdrachtgevers de rode draad en “altijd te bereiken”… Hij geeft zijn EventZ team de vrijheid om zelfstandig te performen maar houdt altijd de eindregie. rene@eventz.nl

Rene, EventZ Director

Rob zorgt ervoor dat, wat er afgesproken is, veilig en volgens de planning en binnen uw gestelde budget geproduceerd wordt. Hiervoor stelt hij het team van professionals samen en houdt de vinger aan de pols. Rob is “alles na de handtekening…” rob@eventz.nl

Rob, Operationeel manager

Kitty zorgt voor het reilen en zeilen op kantoor en dat Rene en Rob in het gareel blijven. kitty@eventz.nl

Kitty, Officesupport

Ilse is één enthousiaste en professionele freelance Projectmanager met ruim 14 jaar ervaring in de organisatie en productie van (internationale) events. ilse@eventz.nl

Ilse, Projectmanager

Melanie is een gepassioneerde productietijger, streeft altijd naar “verwachtingen overtreffen”.
20 Jaar ervaring en nog iedere dag gedreven door passie voor het vak. Persoonlijke betrokkenheid bij ieder project, 100% drive. Open persoonlijkheid, geen 9-5 typje. melanie@eventz.nl

Melanie, Projectmanager

Linda is enthousiast, creatief en regelt alles tot in de puntjes. Er is niets dat volgens haar niet kan! linda@eventz.nl

Linda, Projectmanager

Pien, als organisator, is energiek, optimistisch, oplossingsgericht en houdt ervan resultaten te boeken in teamverband. Daarnaast is ze een fanatieke sporter en houdt van mensen om zich heen. pien@eventz.nl

Pien, Projectmanager

Dirk is sterk in conceptueel (om)denken en het vertalen van doelstellingen in alle benodigde communicatie uitingen dtp@eventz.nl

Dirk, Ontwerp

Christian krijgt energie van het bedenken en realiseren van de beste online toepassingen

Christian, Online

Eline is grafisch vormgever en zorgt ervoor dat concepten tot leven komen in zowel on- als offline media.

Eline, Ontwerp

Natascha is een grafisch vertaler van concepten. Sociaal en creatief. Levensmotto: work hard, play harder.

Natascha, Ontwerp

Lotte is Graphic Designer bij EventZ. Ze zorgt ervoor dat de huisstijl van het evenement doorgevoerd wordt in de signing en ander DTP werk, zodat het hele evenement een compleet plaatje wordt. Dit is hoe zij haar steentje bijdraagt aan een onvergetelijk evenement. lotte@eventz.nl

Lotte, Ontwerp

© 2019 Eventz

Privacy - Cookies

+31(0)416 322 933
+31(0)416 322 933